Newsy - Kategoria 'Stowarzyszenie'

Co słychać w Niemierzynie

09 paź : 16:46 Kategoria: Stowarzyszenie
Nasza wieś pięknieje. Przyjemne są spacery po Niemierzynie. Kwitną krzewy i byliny. Na budynkach rozrastają się winobluszcze i bluszcze- rosnące coraz szybciej. W przyszłym roku pokryją już chyba całe ściany. Rośliny przy sadzeniu były tak dobierane, aby kwitnienie trwało nieprzerwanie od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Mimo codziennych obowiązków, które mamy w swoich domach, coraz częściej spotykamy się i umawiamy w centrum wsi, aby popielić rabatki,które są ozdobą naszej wsi. Znajdujemy na to czas, bo widzimy efekty swojej pracy, no i dbamy o miejsce w którym mieszkamy. A do tego spędzamy czas w miłym towarzystwie,żartujemy, śmiejemy i wymieniamy doświadczeniami.
Wersja do druku Pobierz w postaci pdf

Wspólnie siejmy przyszłość

07 maj : 20:58 Kategoria: Stowarzyszenie
1 maja 2012r. w Niemierzynie, w Gospodarstwie Agroturystycznym Pani Iwony i Marka Piotrowicz odbyło się spotkanie z cyklu ‘’Wspólnie siejemy przyszłość dla rolnictwa wolnego od GMO”. Właściciele gospodarstwa spotkanie zorganizowali wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz rozwoju sołectw Niemierzyno i Kłodzino "Z tradycją w przyszłość".

Relacja z przebiegu spotkania wraz ze zdjęciami w dziale "Działalność".

Zapraszamy!
Wersja do druku Pobierz w postaci pdf

Dzień Kobiet

29 lut : 07:37 Kategoria: Stowarzyszenie

Zapraszamy Państwa do udziału w Dniu Kobiet organizowanym przez nasze stowarzyszenie w dniu 10 marca (sobota) w Kłodzinie od godziny 17:00. Zapewniamy moc atrakcji w tym wyjątkowym dniu!
Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Idź do strony  1 2 3 4